Szablony na bloxa

Wpisy

 • czwartek, 05 grudnia 2013
  • Deliktany, ramkowy

   Po serii optymistycznych i kolorowych szablonów kwiatowych przyszła pora na coś bardziej prostego. Szablon utrzymany w kolorystyce szarości i złamanego różu, przełamany granatowymi linkami. Motywem centralnym jest cebula. A właściwie dwie czerwone cebule.

   Koncepcja na ten szablon była początkowo inna, zmieniała się kilka razy w trakcie jego tworzenia, w konsekwencji zdjęcie wybierałam na końcu. Znalazłam te cebulki i stwierdziłam, że kolorystycznie wpisują się w charakter bloga. Dzięki temu zdjęciu szablon nabiera kulinarnej nuty, ale sądzę, że dzięki stonowanej kolorystyce może być uniwersalny.

   Tytuł i opis bloga w zależności od użytkownika mogą być w nieciekawym miejscu. Starałam się ułożyć je tak, aby dobrze wyglądał nawet długi tytuł i opis. Jeśli jednak komuś nie będzie się podobało to położenie, proszę pisać. Pomogę przesunąć je tak aby wyglądały dobrze.

   Na koniec napiszę to co w poprzedniej notce: dopiero uczę się robić szablony, zapewne jest w nim sporo błędów, jeśli takie zauważycie proszę pisać, postaram się poprawić. Będę wdzięczna za każde wskazówki.

   Wszystkich którzy pobrali szablon proszę o pozostawienie komentarza pod tą notką, lub na stronie szablonu.

    

    

   http://szablonybialoczarna5.blox.pl/html

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mojeslodkie
   Czas publikacji:
   czwartek, 05 grudnia 2013 13:40
 • środa, 13 listopada 2013
 • czwartek, 07 listopada 2013